Vypočítajte si spotrebu
Uloženie dlaždíc na strih (+)
0
Spôn/Level+
Uloženie dlaždíc na väzbu (T)
0
Spôn/Level+
Uloženie dlaždíc na strih (+)
0
Klinov
Uloženie dlaždíc na väzbu (T)
0
Klinov
viac info
Môžem si vaše produkty zakúpiť aj v kamennej predajni?

Áno, môžete. Pre bližšie info nás kontaktujte e-mailom na info@levelys.sk  alebo telefonicky na 0915 950 052.

Aký je spôsob a cena dopravy?

Na prepravu zásielok využívame služby kuriérskej spoločnosti DPD a GLS alebo Slovenskej Pošty. V deň dodania obdržíte od kuriéra SMS správu s časom, kedy vám vašu objednávku doručí. V prípade, že sa na danom mieste nebudete v tom čase nachádzať, v správe nájdete aj telefónne číslo na kuriéra. Vďaka tomu sa môžete dohodnúť na inom termíne alebo mieste doručenia. Cena dopravy je od 4,90 € s DPH, no ak si u nás objednáte tovar v minimálnej hodnote 80 € s DPH, dopravu hradíme za vás.

Ako dlhá je platnosť záruky na váš tovar?

Na všetky produkty LEVELYS systému sa vzťahuje trojročná záruka.

Je možné dostať množstvovú zľavu?

Pri veľkých projektoch je možná dohoda na množstvovú zľavu. V prípade záujmu nás kontaktujte na info@levelys.sk alebo telefonicky na 0915 950 052.

Aká dlhá je doba doručenia pri nákupe cez e-shop?

Objednávky prijaté do 13:00 hod. pracovného dňa sú zabalené a odoslané ešte v rovnaký deň a zákazník ich dostane na svoju adresu nasledujúci pracovný deň teda do 24 hodín.

Čo ak nebudem s vaším systémom spokojný?

Ak nebudete s našimi produktmi LEVELYS  spokojný, môžete nám ich do 30 dní od objednania vrátiť a my vám garantujeme okamžité vrátenie sumy, za ktorú ste ho u nás zakúpili.

Môžem ponúkať produkty Levelys aj vo svojej predajni?

Áno, pre bližšie informácie nás kontaktujte e-mailom na obchod@levelys.sk alebo telefonicky na 0948 547 654

Pre aké druhy dlaždíc a podláh je určený LEVELYS systém?

LEVELYS systém je určený pre všetky druhy a typy dlažieb a obkladov s hrúbkou od 3 mm do 32 mm. Využijete ich pri pokladaní dlažieb a obkladov v interiéri (kúpeľňa, chodba, kuchyňa), exteriéri (terasa, bazén, schody), na listely, sokel, 3D obklad, diagonálny obklad, strih, posun a poslúži vám aj pri obkladoch do spádu. Jediný spôsob obkladu, s ktorým si systém LEVELYS neporadí, je mozaika lepená na sieť.

Aké hrúbky dlaždíc alebo podláh môžem s LEVELYS systémom pokladať?

0,5mm oranžové Spony sú určené na hrúbku dlaždíc od 3mm až po 12mm; 1 mm transparentné spony sú určené na dlaždice s hrúbkou 6 mm – 15mm; 1,5 mm červené spony pre hrúbky 3 mm – 12 mm; 1,5 mm vysoké biele spony na dlaždice hrubé 11 mm – 20 mm; 2mm žlté spony pre hrúbky 3 mm – 12 mm, 3 mm modré spony na dlaždice s hrúbkou 6 mm – 15 mm, 4 mm sivé spony na dlaždice s hrúbkou 6 mm – 15 mm a 5 mm čierne spony na dlaždice s hrúbkou 6 mm – 15 mm, 1 mm XL biele spony na dlaždice hrubé 13 mm – 22 mm; 1 mm XXL zelené spony na dlaždice hrubé 23 mm – 32 mm

V čom sú LEVELYS spony lepšie ako klasické dlaždicové krížiky?

Pri veľkoformátových dlaždiciach je váha samotnej dlažby či obkladu vyššia ako pri malom formáte. LEVELYS systém zafixuje dodatočné sadanie voči susediacim dlaždiciam, čím nevznikajú schody alebo zuby. Systém zároveň eliminuje všetky nerovnosti obkladového materiálu, takže ho využijete aj pri 3D obkladoch alebo zahnutých dlažbách či obkladoch parketových rozmerov (napríklad 17 cm x 120 cm).  LEVELYS vytvára presnú špáru medzi susediacimi dlaždicami podľa hrúbky zvolenej spony (od 1 mm do 5 mm). Spony sú flexibilné, čo znamená, že ak sú vedľa seba dlaždice rôznej hrúbky, spona sa prispôsobí tak, aby na povrchu medzi nimi nevznikol žiadny výškový rozdiel. Výhodou je aj rýchlosť pokladania – pri veľkoformátovej dlažbe ušetríte minimálne 50 % času a takúto efektivitu práce s klasickými krížikmi nikdy nedosiahnete.

S akou veľkou podlahou môžem manipulovať s prísavkami LEVELYS?

Plastová prísavka má max. nosnosť do 40 kg a hliníková (single) prísavka má maximálnu nosnosť 50 kg a je určená na presun akýchkoľvek dlaždíc od 15 cm až do 120 cm (napríklad pre 30 x 30 cm, 60 x 30 cm či 20 x 90 cm). Pre väčšie formáty (napríklad 60 x 120 cm alebo 100 x 100 cm) je vhodnejšia hliníková prísavka (dual) s nosnosťou do 100 kg. Pri takto veľkých formátoch dlaždíc preto odporúčame použiť skôr dve (dual) prísavky LEVELYS.

Ako zistím, aký počet spôn potrebujem?

Počet potrebných spôn si ľahko vypočítate pomocou našej kalkulačky alebo tabuľky. Tabuľka aj kalkulačka počíta spotrebu na klasické pokladanie (na kríž) alebo na parketové ukladanie (na väzbu alebo posun).

Ako dlho mi vydržia kliny a koľko ich budem potrebovať?

Kliny vám vydržia na niekoľko desiatok použití, pretože kliny sa používajú opätovne.  Tabuľka a kaľkulačka spotreby slúžia aj na výpočet spotreby klinov. Zadajte požadovaný rozmer dlaždice a do kolonky Obkladaná plocha zadajte číslo 1 a vyberte si ukladanie na strih alebo väzbu a dostanete výsledok. Výsledok určuje koľko kusov klinov potrebujete do 1m2 pre vami zvolený rozmer dlažby či obkladu.

Nevadí, ak časť spôn zostane pod podlahou? Ako ich vyberiem?

Nevadí, práve naopak – aby sa dlaždice zarovnali zospodu, tanierik spony musí zostať pod dlažbou. Obavy, že by časť spony trčala zo špáry, môžete pokojne hodiť za hlavu, pretože spona sa odlamuje vo výške len 1 mm nad tanierikom a tým pádom sa dajú použiť aj na veľmi tenké obklady od 3mm. Naviac pri výmene poškodenej dlaždice vám vytvoria rovinu s okolitými dlaždicami.

Dokážem so systémom LEVELYS urobiť rovnú podlahu aj na nerovnom povrchu?

Áno, ale iba v prípade, že zvolíte dostatočnú vrstvu lepidla. Dlažbu či obklad však odporúčame pokladať na čo najrovnejší podklad (podlahu znivelizovať a stenu vyrovnať omietkou).

Môžem použiť LEVELYS spony aj v exteriéri?

Áno, spony môžete využiť aj pri pokladaní dlažby na schody, terasu či dokonca aj do bazéna.

Aké hrubé škáry dostanem, ak použijem LEVELYS spony?

Štandardne vyrábame spony s hrúbkou 0,5mm; 1 mm; 1,5 mm; 2mm; 3 mm; 4mm a 5mm. V prípade, že chcete získať medzi dlažbou širšiu škáru (napríklad 7 mm), stačí použiť napríklad 1,5 mm sponu a klasický 7 mm krížik.

Zaobídem sa pri pokladaní aj bez vodováhy?

Aby ste dosiahli maximálnu rovnosť pokladanej plochy, odporúčame pri práci používať aj vodováhu. Keďže je LEVELYS systém vhodný aj na pokladanie podlahy či obkladu do spádov (napríklad pri obkladaní sprchových kútov), vodováha vám bude pri tejto činnosti  určite nápomocná.