7 dôvodov, prečo uložiť dlažbu a obklad systémom LEVELYS

10.06.2016
Prečítané 2898 x

Aj vám sa občas zdá, že ceny za murárske a obkladačské práce vyjdú čoraz drahšie? Možno je čas začať robiť veci po svojom. Na konci driny vás okrem krásnej kúpeľne, chodby či kuchyne čaká aj pocit dobre vykonanej práce. S naším systémom LEVELYS zvládne ukladanie dlažby naozaj každý. Čo všetko tento systém prináša?

preview image
Zdroj:Google.com
  1. Už sa viac nemusíte báť krivých a nerovnomerne osadených obkladov. LEVELYS je tvorený kliešťami, sponami a klinmi, ktoré zabezpečujú stabilitu a vyváženosť podláh.
  2. Systém rovnako eliminuje nerovnosti obkladového materiálu, vďaka čomu nevznikajú rozdiely vo výške susediacich dlaždíc. Tie sa lepia formou Floating – Buttering, čiže sa lepidlo nanesie aj na podlahu, aj na dlaždicu.
  3. Podstatou levelingu je predovšetkým úspora času práce. Rýchlosť pokladenia sa pri začiatočníkoch, ale aj skúsených majstroch zvyšuje o viac ako 50 %.
  4. Ďalším pozitívom je multifunkčnosť nástrojov LEVELYS. Tie sa dajú okrem podláh použiť aj na steny, obklady a hodia sa rovnako pre prácu v interiéri, ako aj v exteriéri.
  5. Používanie tohto systému je naozaj jednoduché. Viac o tom, na čo slúžia jednotlivé časti a ako s nimi zaobchádzať sa môžete dozvedieť v našom návode. Kliny a kliešte slúžia na opätovné použitie a spony sú jednorázové.
  6. Pri levelingu už viac nemusíte využívať krížiky na špáry. Obkladačky sú oddelené sponami, ktoré sú flexibilné a prispôsobitelné.
  7. Pozitívum v tomto prípade predstavuje aj samotná cena leveling systému. Tá je neporovnateľne nižšia práve vďaka opätovnému používaniu jednotlivých nástrojov. Jej výpočet sa pomocou našej kalkulačky spotreby realizuje naozaj ľahko.

mohlo by vás zaujímať

09.01.2019
Prečítané 350 x

Aké skúsenosti majú zákazníci so značkou Levelys?

Sledujete stránku Levelys na Facebooku? Je miestom, kde si viac než 10 000 fanúšikov - profesionálov aj domácich majstrov,...

05.12.2018
Prečítané 2483 x

Vyrovnanie podlahy lepidlom?

Ušetrite si námahu s revolučným systémom Spôsobov, ako vyrovnať podlahu poznáme hneď niekoľko. Vybrať si môžete suchý spôsob, kedy využijete...

07.11.2018
Prečítané 1038 x

Vyberáte mrazuvzdornú dlažbu? 3 tipy, ako nájsť tú najlepšiu

Pri výbere mrazuvzdornej dlažby do exteriéru je potrebné zohľadniť hneď niekoľko faktorov. Dlažba by mala byť vyrobená z kvalitného...